Zahlávok caroms

Rate me now!
2.15

 
Zahlávok caroms Image:
Zahlávok caroms
 
 

Zahlávok caroms

Zahlávok caroms , 1-sedák, 1-sedák billiard, 1 sedák, 1 sedák billiard, Zahlávok karambol, Einband, Nepriame hra, One-sedák, One-sedák billiard, Jeden sedák, Jeden sedák billiard, Nepriame hra, Una banda
Zahlávok caroms (alebo vankúš karambolu biliard) niekedy označujú svoje pôvodné meno, nepriame hra, je karambolu biliard disciplíny všeobecne hrál na plátna-vzťahuje, 5 × 10 nohy nohu, pocketless stôl s dvoma kulečníkový gule a tretina-červenej farebnej loptu. Hra je niekedy nesprávne označované ako jedno-alebo jeden sedák-sedák biliard, čo je priamy preklad jeho mena do angličtiny z rôznych iných jazykov, ako je španielčina a nemčina. Zahlávok caroms patrná na 1820s Británie a je potomkom o pár hra chodiť aspoň na 1807, čo vyžaduje jediný objekt lopta sa naklonený z vankúš pred přivlastnil alebo, ako bolo popísané v 1833: "... ne nebezpečnosti skóre, ak sa vykonáva dozvuk. "Názov hry je prevzatý z Pre-existujúce výstrel.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Karambol billiard.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Skeleton 2.Squash tenis 3.Zápas 4.Karate
5.Nerovnomerné Bary 6.Drevorubač 7.Polovičný maraton 8.Hillclimbing
1.skeleton, 2.squash-tenis, 3.zápas, 4.karate, 5.nerovnomerné-bary, 6.drevorubač, 7.polovičný-maraton, 8.hillclimbing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Thomas s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Zahlávok caroms) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share