Xingyiquan

Rate me now!
3.05

 
Xingyiquan Image:
Xingyiquan
 
 

Xingyiquan

Xingyiquan , 形意拳, Hsing-i, Hsing-i Ch'üan, Hsing-i Ch'uan, Hsing-i Ch'uean, Hsing-I Chuan, Hsing I, Hsing I Ch'uan, Hsing I Chuan, Hsing Yi, On Liu Quan, Xíngyì, Xíngyìquán, Xíngyì Quan, Xingyi, XingYi Chuan, Xingyi Quan, Xing Yi, Xing yi Quan
Xingyiquan je jedným z hlavných "interné" čínska bojové umenie. Xingyiquan prekladá približne na "Form / Zámer Box", alebo "Tvar / Bude Box", a je charakteristická agresívne, zdanlivo lineárne pohyby a výbušnej sily. Neexistuje jediný organizačné riadi výučbu umenia a niekoľko variantov štýlov existujú. A Xingyiquan bojovník využíva koordinované pohyby generovať roztrhává sily určené na podvracejí súpera, zároveň útočiť a ochraňovať. Tlačivá sa líši od základnej školy až po školy, ale aj sekvencie s holými rukami a verzií rovnakého sekvencie s rôznymi zbraňami. Tieto sekvencie sú založené na pohybe a boja proti správania rôznych zvierat. O metódach vzdelávania, umožniť študentovi, aby pokrok vďaka rastúce ťažkosti v podobe sekvencie, načasovanie a bojovať stratégie.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Čínske bojové umenie, Čínskeho slová a frázy, Súčasná wushu, Bojové umenia, Neijia, Taoizmus.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Bodyboarding 2.Rýchlosť písania 3.Ľadové lezenie 4.Podvodné
5.Eskrima 6.Superbike dostihy 7.Drevo kosenie 8.Freestyle futbal
1.bodyboarding, 2.rýchlosť-písania, 3.ľadové-lezenie, 4.podvodné, 5.eskrima, 6.superbike-dostihy, 7.drevo-kosenie, 8.freestyle-futbal

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu alitaichichuan s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Xingyiquan) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share