Vzpieranie

Rate me now!
3.05

 
Vzpieranie Image:
Vzpieranie
 
 

Vzpieranie

Vzpieranie , Dvíhanie závažia, Weight-zdvíhací, Vzpěrač, Vzpieranie cvičenie, Vzpieranie rukavice, Vzpěrač, Vzpieranie
Vzpieraní, nazývaného tiež olympijskej vzpieraní a olympijskej-štýl vzpieraní, je šport, v ktorom účastníci pokusu o maximálne prípustné hmotnosti jediného výťahu z vzpěračská cinka hmotnosť naloženej taniere. Tieto dva vleky sú v súčasnej dobe konkurovali čisté a trhnout a dolapiť. Zložené slovo "vzpieraní" sa často nesprávne používa na označenie hmotnosti školenia. Čisté a stlačte bola iná technika vzpieraní, prerušené kvôli ťažkostiam pri posudzovaní správnej forme. V porovnaní s Powerlifting ktorá skúšky limit sily, vzpieraní testy balistických limity (výbušná sila) s menšou hmotnosťou tak, že výťahy musia byť vykonané rýchlejšie a s väčšou mobilitou a to z dôvodu väčšieho rozsahu pohybu počas vleky. Hoci je relatívne málo konkurencieschopnú olympijskej manipulátory, výťahov a ich súčasti sú bežne používajú špičkoví športovci na vlak pre výbušnú silu a funkčné.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Individuálne športy, Olympijské športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Pato 2.Big loveckou hru 3.Telemark lyžovanie 4.Guličky
5.Hrdlořez (bazén) 6.Pelota mixteca 7.Surf rybolov 8.Arena Football
1.pato, 2.big-loveckou-hru, 3.telemark-lyžovanie, 4.guličky, 5.hrdlořez-(bazén), 6.pelota-mixteca, 7.surf-rybolov, 8.arena-football

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Kyle Flood s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Vzpieranie) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share