Vysoká Bar

Rate me now!
2.20

 
Vysoká Bar Image:
Vysoká Bar
 
 

Vysoká Bar

Vysoká Bar , Gymnastika / Horizontálne Bar, Gymnastika horizontálne vysokej bar, Vysoká bar, Horizontálne bar (gymnastika), Horizontálny pruh gymnastika, Pánske Horizontálny panel
Horizontálny pruh alebo vysokej bar je umelecký Gymnastika aparatúry, ktorá je vyrobená z kovu (často ocele). Je použitý len samčie gymnasts, ktorý sa obvykle nosia rukoväte pri plnení na baru. Prvky pre horizontálny pruh sa riadi kódexom body. A bežné obvykle zahŕňa obrie hojdačky s rôznymi rukoväte (overgrip, undergrip, chrbtové grip, zmiešané grip), in-bar práce, otáčanie, uvoľnenie / regrasp zručností a demontovať. Všeobecne platí, že vysoké bare je považované za jedno z najviac vzrušujúcich udalostí gymnastika díky moc gymnasts vygenerovať pomocou obrovských hojdačky a pôsobivé leteckej únikoch a dismounts, ktoré často obsahujú viac prevráťte alebo zvraty, a občas vyžadujú gymnastky cestovať cez bar.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Umeleckú gymnastiku prístroje.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Kolky (šport) 2.Kartové hry 3.Rotácia 4.kolky
5.vrece závod 6.Folkrace 7.Bežecké lyžovanie 8.Podvodné ragby
1.kolky-(šport), 2.kartové-hry, 3.rotácia, 4.kolky, 5.vrece-závod, 6.folkrace, 7.bežecké-lyžovanie, 8.podvodné-ragby

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Derek Farr s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Vysoká Bar) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share