Vozíka basketbal

Rate me now!
2.15

 
Vozíka basketbal Image:
Vozíka basketbal
 
 

Vozíka basketbal

Vozíka basketbal
Vozíka basketbal je šport myslel pre vozíčkárov. V niektorých krajinách, ako je Kanada, Austrália a Anglicko, ktoré je schopné-telesne atléti majú povolené súťažiť s ostatnými atlétmi na zmiešané tímy. Je založený na basketbal s určitými úpravami, aby odrážali prítomnosť invalidného vozíka a harmonizovať rôzne úrovne postihnutia hráči majú. Všetky tímy, ktoré konkurujú hlavne rekreačnej úrovni používať klasifikačný systém pre hodnotenie funkčné schopnosti hráčov na škále od 1 do 4,5. V miestach, kde tímy sú integrované, telesne-športovci mohli by byť klasifikovaný ako 5 a jedinca s najvyšším stupňom zdravotného postihnutia (napríklad úplného paraplegie pod hrudníka) by zaradenie 1.0. Klasifikácia je medzinárodné regulácie pre hranie vozíka basketbal, kde súťaží obmedziť počet bodov dovolený na súd naraz. Avšak, v tejto dobe, športovci sú povolené len konkurovať v medzinárodnom meradle, ak majú nejaké postihnutie.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Paralympijských športov.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Geocaching 2.Psie športy 3.Jazz Dance 4.Sprint
5.Ultimate futbal 6.Hot Schránka 7.Moderné pětiboj 8.Mountain unicycling
1.geocaching, 2.psie-športy, 3.jazz-dance, 4.sprint, 5.ultimate-futbal, 6.hot-schránka, 7.moderné-pětiboj, 8.mountain-unicycling

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Chris Harrison s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Vozíka basketbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share