Volejbal

Rate me now!
4.95

 
Volejbal Image:
Volejbal
 
 

Volejbal

Volejbal , Súdneho dvora (volejbal), História volejbalu, Krytý volejbal, Rebra, Mintonette, V-ples, Prskat-ples, Volejbalové ihrisko, Volejbal prehrávač, Volejbalový míč, Vollyball
Volejbal je šport olympijský tím, v ktorom dva tímy z 6 aktívnych hráčov (5 hráčov a jeden normálny 'Libero'), sú od seba oddelené čisté, ktoré je zvyčajne štyri nohy. Každý tím sa snaží skóre body proti sebe tým, lopta na druhej tímu súd za organizovanej pravidiel. Kompletné pravidlá volejbalu sú rozsiahle a body sú udeľované nasledovne: Ak sa loptička dotkne zem mimo súdnej oblasti, tímu, ktorý vykonal poslednú kontakt s ním prehráva bod. Ak sa loptička dotkne zem tím A to na strane siete, tím B je ocenená bodom a vice-versa. Lopta sa musí zasiahnuť viac ako čisté získať bod. Tím, ktorý vyhrá mieste potom slúži. Prvý tím, ktorý dosiahne 25 bodov vyhráva set a prvý tím, ktorý vyhrá tri sady vyhral zápas. Tímy môžu kontaktovať lopta len trikrát, ako sa lopta cez sieť, a konsekutívne kontakty musia byť vyrobené z rôznych hráčov. Lopta sa zvyčajne hrá s rukou alebo zbraní, ale hráči môžu legálne štrajk alebo push (krátky kontakt) gule s akoukoľvek časť tela.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Športové pravidlá a predpisy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Triatlon 2.Reining 3.Tag 4.Odlievanie
5.Atlatl 6.Ultramaratonec 7.Plážový futbal 8.Tee ples
1.triatlon, 2.reining, 3.tag, 4.odlievanie, 5.atlatl, 6.ultramaratonec, 7.plážový-futbal, 8.tee-ples

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Terren s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Volejbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share