Triatlon

Rate me now!
2.40

 
Triatlon Image:
Triatlon
 
 

Triatlon

Triatlon , Začátečník Triatlon Školenia, Diaľkové Triatlon, Olympijské Vzdialenosť Triatlon, Sprint Vzdialenosť Triatlon, Triathalon, Triathlete, Triathlons, Triatlon Vzdialenosť, Triatlon tréning
A triatlone je výdrž športové akcie sa skladá z plávanie, jazda na bicykli a beh cez rôzne vzdialenosti. Ako výsledok, znalosti v plávaní, jazde na bicykli alebo beh sám o sebe nie je postačujúce na zabezpečenie konkurenčné triatlon športovec čas; vyškolený triatlon atléti sa naučili na rasu každej fáze, a to spôsobom, ktorý zachová ich energie a výdrž na ďalších stupňoch. Vo väčšine moderných triathlons, tieto udalosti sú umiestnené back-to-back v bezprostrednom slede a súťažiteľom oficiálny čas je čas potrebný na "prechodu" medzi jednotlivé fázy závodu, vrátane prípadnej doby potrebnej pre zmenu oblečenie a topánky.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Vytrvalosť športy, Individuálne športy, Multi-sport súťaží, Olympijské športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Bazén 2.Capoeira 3.Rekreačné angličtina 4.Speed skating
5.Calvo 6.Viperball 7.Jeet Kune Do 8.Grand Prix pretekársky motocykel
1.bazén, 2.capoeira, 3.rekreačné-angličtina, 4.speed-skating, 5.calvo, 6.viperball, 7.jeet-kune-do, 8.grand-prix-pretekársky-motocykel

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Jimmy Harris s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Triatlon) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share