Synchronizované plávanie

Rate me now!
2.20

 
Synchronizované plávanie Image:
Synchronizované plávanie
 
 

Synchronizované plávanie

Synchronizované plávanie , Synchronizované plavkyně, Synchronizované plávanie, Vodné balet
Synchronizované plávanie je hybridný formou plávanie a gymnastiku, ktorá sa skladá z plavcov (buď jednotlivcov, duet, tímy alebo kombinácie) vykonávajúci zosynchronizovanými rutinu prepracované pohyby vo vode, sprevádzanú hudbou. Synchronizované plávanie nároky pokročilých schopností vody a vyžaduje veľkú silu, vytrvalosť, flexibilita, milosť, umenie a presné načasovanie, rovnako ako výnimočné kontroly dychu, keď hlavou nadol pod vodou. Vyvinutý v skorých 1900s v Kanade, je to šport vykonávajú výlučne ženy. Vo svojej ranej forme bol niekedy označované ako "vodné balet" tak nie je prípad teraz.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Olympijské športy, Plávanie, Zosynchronizovať plavcov, Synchronizované plávanie, Kolektívne športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Futbal (futbal) 2.Pelota 3.Športové pretekársky automobil 4.Zobraziť Jumping
5.Kenpo 6.Butterfly mŕtvica 7.Softbal 8.Skibob
1.futbal-(futbal), 2.pelota, 3.športové-pretekársky-automobil, 4.zobraziť-jumping, 5.kenpo, 6.butterfly-mŕtvica, 7.softbal, 8.skibob

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Jackie s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Synchronizované plávanie) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share