Skok do diaľky

Rate me now!
2.25

 
Skok do diaľky Image:
Skok do diaľky
 
 

Skok do diaľky

Skok do diaľky , Skok ďaleký, Dlhé-jumper, Dlhé-jumping, Longjump, Longjumper, Dlhý sveter, Dlhé skoky
Na skok do diaľky je atletika akcie, v ktorej atléti kombinujú rýchlosť, silu a pružnosť pri pokuse o skok, ako ďaleko od Take-Off bode ako je to možné. Konkurenti sprint stanovuje dráhy (obvykle potiahnuté rovnakým pogumované plochy ako bežiaci dráhy, striedka gumy alebo Vulkanizovaná guma) a skok, ak môže zozadu faul linka do jamy naplnené jemne mletá štrku alebo piesku. Vzdialenosť cestoval na jumper sa často označuje ako "značku", pretože je vzdialenosť k najbližšiemu známky vyrobené v piesku od Pomezní čiara. Ak sa pretekár začína skok s akoukoľvek časť nohy minulosti faul line, skok je vyhlásená za nezákonnú a žiadna vzdialenosť sa zaznamenáva. Na elitnej úrovni vrstvou plastelína sa nachádza bezprostredne po palube odhaliť túto udalosť.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Udalosti v atletika (atletický).

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Chicago (bazén) 2.Geocaching 3.Model akrobaciu 4.Jazz Dance
5.Ssireum 6.Kabaddi 7.Hot Schránka 8.Moderné pětiboj
1.chicago-(bazén), 2.geocaching, 3.model-akrobaciu, 4.jazz-dance, 5.ssireum, 6.kabaddi, 7.hot-schránka, 8.moderné-pětiboj

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Tambako The Jaguar s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Skok do diaľky) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share