Rytmickú gymnastiku

Rate me now!
4.00

 
Rytmickú gymnastiku Image:
Rytmickú gymnastiku
 
 

Rytmickú gymnastiku

Rytmickú gymnastiku , Rhythmic gymnastky, Rhythmic športovej gymnastiky
Rhythmic gymnastika je šport, v ktorom jediný súťažiteľov alebo pary, triazolov alebo aj viac (spravidla päť) ovládať jeden alebo dva prístroje: lano, obruč, lopta, kluby a stuhou. Rhythmic Gymnastika je šport, ktorý kombinuje prvky baletu, gymnastic, divadelného tanca a prístroje manipuláciu. Táto Victor je účastník, ktorý získa najviac bodov, ako je udelený panel sudcov, pre skoky, rovnováhy, čapov, flexibilita, prístroje manipuláciu a umeleckého účinku. Správny orgán, Fédération Internationale de Gymnastique (obr.), zmenil Kód Body v roku 2001, 2003 a 2005 pre zdôraznenie technické prvky a znížiť subjektívneho na súde. Pred rokom 2001, súd bol na stupnici od 10 takhle umeleckých Gymnastika. Bol zmenený na 30-bodovej stupnice v roku 2003 av roku 2005 bol zmenený na 20. K dispozícii sú tri hodnoty připočtu byť konečné body-technické, umelecké a prevedenie.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Olympijské športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Telemark lyžovanie 2.Jachting 3.Rock rybolov 4.Snorkeling
5.Surfboat 6.Brazílsky-druh bojového umenia 7.Ťavie dostihy 8.Steeplechase
1.telemark-lyžovanie, 2.jachting, 3.rock-rybolov, 4.snorkeling, 5.surfboat, 6.brazílsky-druh-bojového-umenia, 7.ťavie-dostihy, 8.steeplechase

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Chicago 2016 s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Rytmickú gymnastiku) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share