Radio-kontrola vozidiel

Rate me now!
3.80

 
Radio-kontrola vozidiel Image:
Radio-kontrola vozidiel
 
 

Radio-kontrola vozidiel

Radio-kontrola vozidiel , Hobby kvalitu R / C, Model rádiom-riadené auto, Nitro R / C, R / C auto, Radio kontrolovanej buggy, Radio kontrolovanej auto, Radio Auditovaná Cars, Rádiové ovládanie auta, Radio kontrole kamiónu, Rc auta, RC autá, Diaľkovo ovládané auto, Diaľkové ovládanie auta
A rádiom-riadené auto (R / C auto) je napájaný riadený model auta na diaľku pomocou rádiového riadiaceho systému. Vstupy z joystickmi na vysielač sa posielajú do auta na palube prijímač. Prijímač interpretuje rozhlasové signály a vysiela elektrické impulzy pre servomechanizmu a elektronickým regulátorom otáčok, vďaka čomu je model zase svojho kolesa a spustiť motor. Radio-kontrolovaných vozidiel sa môže pohybovať od jednoduchej "stop-go" hračky, ktoré majú konkurenčné závodné modely, ktoré črtou všetkých zložitosťou a nastavenie ich plný-size náprotivky. Budova, jazdy, a upravuje rozhlasových-riadené auto zostavy je obľúbeným koníčkom.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Radio kontrolovaných vozidiel, Toy osobných a nákladných automobilov, Hračky.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Futbalové vlajky 2.Plávanie 3.Rotácia 4.Boxing
5.Ringo (šport) 6.Canyoning 7.Decathlon 8.Inline korčuľovanie rýchlosť
1.futbalové-vlajky, 2.plávanie, 3.rotácia, 4.boxing, 5.ringo-(šport), 6.canyoning, 7.decathlon, 8.inline-korčuľovanie-rýchlosť

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Richard Masoner s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Radio-kontrola vozidiel) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share