Parkour

Rate me now!
2.15

 
Parkour Image:
Parkour
 
 

Parkour

Parkour , Aplikovaná gymnastika, Umenie presídľovania, Francúzsky voľný beh, Frpk, Fspk, L'art du déplacement, L'art du déplacement, Leparkour, Le Parkour, Parcour, Parcours, Parkour Tutoriály, Ulica lezenie, Traceur, Traceurs, Traceuse
Parkour (niekedy skrátene PK) alebo l'art du déplacementCite chyba: Invalid <ref> záznamu; refs bez názvu musí mať obsah je činnosť s cieľom presunu z jedného miesta na iné, ako efektívne a rýchlo, ako je to možné, používajú hlavne schopnosti ľudského tela. Citovat chyba: Invalid <ref> záznamu; refs bez názvu musí mať obsah je určený na pomoc jeden prekonávať prekážky, ktoré môžu byť nič v okolité prostredie-od konáre a kamene do zábradlia a betónové steny-a môže byť realizovaná v oboch vidieckych a mestských oblastiach. Parkour lekárov, sa označuje ako traceurs, alebo traceuses u samíc.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Cvičenie fyziológia, Subkultúry.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Baseball 2.Letecká akrobacie 3.Reining 4.Fives
5.Surf kayaking 6.Grass Track 7.Umelecké kolieskových korčuliach 8.Mahjong (Taipei)
1.baseball, 2.letecká-akrobacie, 3.reining, 4.fives, 5.surf-kayaking, 6.grass-track, 7.umelecké-kolieskových-korčuliach, 8.mahjong-(taipei)

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Alexandre Ferreira s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Parkour) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share