Paralelný Bary

Rate me now!
2.30

 
Paralelný Bary Image:
Paralelný Bary
 
 

Paralelný Bary

Paralelný Bary , Gymnastika bradle, Bradlo (gymnastika), P Bary
Dvoch paralelných tyčí tvoria umelecké gymnastika prístroj použiť len samčie gymnasts. Tyče sú podporované kovové alebo oceľový rám. Tyče sú vyrobené z dreva alebo z plastu alebo z kompozitných materiálov. Rutin pozostávajú zo širokej škály rôznych zručností, cez ktorú gymnastky musia spĺňať určité požiadavky. Typický výkon na paralelný baroch bude zahŕňať kyvné zručnosti v podpore pozície (na ruky), a zavesené polohe a paže pozíciu; manipuláciou každého z týchto hojdačky, gymnastky je schopné vykonávať rôzne saltá a otáčok. Navyše súbežne bar rutina niekedy majú silu alebo statická Prídržná ľahkosti. Nakoniec, každý rutina končí s pôsobivou demontovať, ktorá môže byť vykonaná z koncov tyče alebo z boku prístroja. A spoločné, jednoducho demontovať je späť, kde gymnastky začína húpanie vpred v prednej podporu medzi tyče a vykonáva jeden backflip, že cestuje v priečnom smere po jednom z barov na stánku vedľa prístroja.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Umeleckú gymnastiku prístroje.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Pozemok plachtenie 2.Staré Cat 3.Snowshoeing 4.Stolný futbal
5.Ga-ga 6.Speedball (Šport) 7.Letový lukostřelba 8.BMX Racing
1.pozemok-plachtenie, 2.staré-cat, 3.snowshoeing, 4.stolný-futbal, 5.ga-ga, 6.speedball-(šport), 7.letový-lukostřelba, 8.bmx-racing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Adam Rifkin s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Paralelný Bary) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share