Mydlo topánky

Rate me now!
2.20

 
Mydlo topánky Image:
Mydlo topánky
 
 

Mydlo topánky

Mydlo topánky
Mydlo Topánky sú topánky pre brúsenie. Boli zavedené Chris Morris zo Artemis Inovácia Inc so značkou "Mydlo" v roku 1997 a zároveň vynašiel nový extrémny šport založený na Agresívne inline korčuľovanie. Majú plastickej a živej demonštrácie po celej Severnej Amerike a Európe čoskoro po, ale padol na právne zraniteľnosti a bolo readministrated dvakrát, prípadne aj uvedenie značky na klopného Šport Limited. Akt na brúsenie koľajníc a ríms konkrétne pomocou mydla topánky bol přezdíval "soaping," s "soaper" je na jednej plnenie tohto aktu.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Spoločnosti so sídlom v Dallas-Fort Worth Metrople, Topánka značky, Obuvnícke firmy, Obuvnícke firmy v Spojených štátoch amerických, Výrobcovia športových potrieb.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Futbal 2.Speed lyžovanie 3.Rakety 4.Kulturistika
5.Výkladové Dance 6.Eton Wall hry 7.Skok vysoký 8.Tri-legged závod
1.futbal, 2.speed-lyžovanie, 3.rakety, 4.kulturistika, 5.výkladové-dance, 6.eton-wall-hry, 7.skok-vysoký, 8.tri-legged-závod

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Sean s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Mydlo topánky) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share