Mahjong (Taipei)

Rate me now!
2.30

 
Mahjong (Taipei) Image:
Mahjong (Taipei)
 
 

Mahjong (Taipei)

Mahjong (Taipei) , Automatizovaný Mahjong, Mahjongg Solitaire, Šanghaj (počítačová hra), Šanghaj (hra), Šanghaj (pasiáns), Šanghaj (video hra), Šanghaj solitér, Mahjong Solitaire, Mahjongg Solitaire, Taipei (hra)
Mahjong Solitaire je solitér vyrovnanie hry, ktorá používa sadu Mahjong dlaždice skôr ako karty. Je tiež známa ako Šanghaj solitér, elektronickej alebo počítačovej Mahjong, Mahjong Solitaire, Mahjong Solitaire, a omylom, ako Mahjong. Na dlaždice pochádzajú zo štyroch-hráč hru populárna vo východnej Ázii je známe ako Mahjong. Na 144 dlaždice sú usporiadané v osobitnom štyri vrstvy-model s tvárou hore. A dlaľdice má byť otvorený alebo vystavený, ak môže byť presunuté buď vľavo alebo vpravo bez narušenia ostatných tašiek. Cieľom je, aby zodpovedali otvorené párov identických obkladov a odstráni sa z dosky, vystavujú sa podľa nich pre dlaždice hrať. Hra končí, keď všetky dvojice dlaždice boli odstránené z hry, alebo keď nie je vystavený zostávajúce pary. (I keď niektoré implementácia, napríklad GNOME Mahjongg ponúknuť zamiešať na dlaždice, keď neexistujú žiadne vystavených párov zostávajúcich; vám vždy mohli "vyhrať" hra.) Mahjong Solitaire je možné prehrať pomocou skutočnej dlaždice a špeciálne drevený rám pre set-hore.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Activision hry, Počítačové mahjong, Mahjong, Microsoft Zábava Pack, Microsoft hry, Puzzle hry.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Vrh guľou 2.Telemark lyžovanie 3.Kartové hry 4.Cubbies
5.Černoch 6.Surf rybolov 7.Footbag (Hacky Sack) 8.British Bulldogs
1.vrh-guľou, 2.telemark-lyžovanie, 3.kartové-hry, 4.cubbies, 5.černoch, 6.surf-rybolov, 7.footbag-(hacky-sack), 8.british-bulldogs

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Prince Roy s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Mahjong (Taipei)) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share