Lakros

Rate me now!
3.85

 
Lakros Image:
Lakros
 
 

Lakros

Lakros , Baggataway, Baggatiway, Odbor Lakros, Indiáni vytvorili Lakros, Lacrosse, Lakros (šport), Lakros prehrávač, Lakros prehrávače, La Cross, Outdoor Lakros
Lakros je úplné kontaktné šport tím hral pomocou pevnej gumové guľu a dlhá raketa manipuluje tzv Crosse alebo Lakros palicu. V čele sa Crosse má voľné čistej navlékl do neho hráč, ktorý umožňuje držať Lakros loptu. Urážlivé Cieľom hry je použiť Lakros držať úlovok, so sebou, a zložiť loptu v snahe skóre, ktoré napokon Hurling loptu do súperovho bránka. Defenzívne objektu je udržať kolidujúcimi bodovania tímu a pripraviť ich o loptu vďaka využitia držať kontrolu a telo kontaktu. Existujú tri rôzne verzie tohto športu: pánske Lakros žien Lakros a krabice Lakros.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Loptové hry, Prvé národov kultúry, Native americkú kultúru, Športové pravidlá a predpisy, Kolektívne športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Arm Zápas 2.Killer (bazén) 3.Kanoistika 4.Chicago (bazén)
5.Scrabble (a jeho varianty) 6.Lakros 7.Lukostreľba 8.Whitewater kayaking
1.arm-zápas, 2.killer-(bazén), 3.kanoistika, 4.chicago-(bazén), 5.scrabble-(a-jeho-varianty), 6.lakros, 7.lukostreľba, 8.whitewater-kayaking

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Curt Gibbs s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Lakros) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share