Kulturistika

Rate me now!
2.65

 
Kulturistika Image:
Kulturistika
 
 

Kulturistika

Kulturistika , Body-budova, Bodybuilder, Bodybuilders, Body stavitel, Body building, Získajte vážne, Jeff Wenzel, Teenage kulturistika
Kulturistika je proces maximalizácia svalovej hypertrofie. Niekto, kto sa zaoberá touto činnosťou je označovaná ako kulturista. V konkurenčnom kulturistika, bodybuilders zobrazenie ich physiques na panel sudcov, ktorí prideliť body na základe ich estetický vzhľad. Svaly sú odhalila vďaka kombinácii strata tuku, oleja a vyčinení (alebo vyčiňovanie lotionoch), ktoré v kombinácii s osvetlením urobiť definíciu svalové skupiny viacerých odlišné. Slávni bodybuilders patrí Arnold Schwarzenegger, Lou Ferrigno, Franco Columba a súčasný pán Olympia Dexter Jackson. Ako Alan M. Klein uvádza v Little Big muži, "Kulturistika je subkultura o nadsázku. V jeho prevratný spech pripočítali telo, všetko o tejto subkultúry exploits velkolepost a presahujúce. "
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Body modifikácie.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Šípky 2.Hare Coursing 3.Cestná pretekársky bicykel 4.Red Rover
5.Hádzanie 6.Frontenis 7.Pington 8.Systema
1.šípky, 2.hare-coursing, 3.cestná-pretekársky-bicykel, 4.red-rover, 5.hádzanie, 6.frontenis, 7.pington, 8.systema

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu David van der Mark s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Kulturistika) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share