Krytý futbal

Rate me now!
2.20

 
Krytý futbal Image:
Krytý futbal
 
 

Krytý futbal

Krytý futbal , Arena futbal
Krytý futbal alebo Krytý futbal je hra pôvodom z futbalu (futbal) upravené pre hru v kryté aréne ako je rašelina-vzťahuje hokejovej arény a klzisko. Krytý futbal je o niečo spoločného športu v Spojených štátoch a Kanade sa obe amatérske i profesionálne ligy kapacity. Krytý Futbal hrajú aj mimo tieto dve krajiny, aj keď väčšina krytý hrať mimo Severnú Ameriku zahŕňa FIFA-sankcionovaných hru futsal. Práve krytý futbal sa stala populárny šport v Mexiku, sú zahrnuté v rámci Universiada a CONADEIP, ktoré zodpovedajú univerzita školské tímy z celého Mexika. V Mexiku, krytý futbalové ihrisko sú často postavená vonku, a šport je označovaná ako futbol rápido ( "rýchly futbal"). V Brazílii je to s názvom "Futebol spoločnosť" alebo "Showbol".
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Futbal (futbal) varianty, Krytý futbal (futbal), Sálové športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Chňapnout 2.Speed lyžovanie 3.Rakety 4.Kulturistika
5.Hydroplánem dostihy 6.Tri-ples 7.Skok vysoký 8.Stan vykolíkování
1.chňapnout, 2.speed-lyžovanie, 3.rakety, 4.kulturistika, 5.hydroplánem-dostihy, 6.tri-ples, 7.skok-vysoký, 8.stan-vykolíkování

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Shane Pope s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Krytý futbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share