Krátke formy krikete

Rate me now!
3.65

 
Krátke formy krikete Image:
Krátke formy krikete
 
 

Krátke formy krikete

Krátke formy krikete , Cricket Max, Dvadsať-20 kriket
Krátke formy kriket je kolektívne termín pre niekoľko modifikovaných foriem športu pre kriket, hranie s časmi výrazne kratšia ako tradičné formy hry. Typický krátky formulár kriketová zápas môže byť dokončený do dvoch až troch hodín, v porovnaní s 7-8 hodín za deň, jeden-kriket zápas, alebo päť dní po utkání. Tieto krátke formy krikete boli vyvinuté oblastne rôzne úrady, aby vyplniť vnímané marketingovej voľných forma tohto športu, ktorá môže byť dokončená v priebehu niekoľkých hodín, ako celý deň. Majú tendenciu zdôrazňovať viac "úžasné" aspektom krikete, ako je zrejmé z viac príležitostní pozorovatelia z hry, do ktorej patria agresívne odpaľovanie a rýchlo bežať bodovania. V tomto ohľade sú úspešní, ako skrátiť formy krikete prilákať davy divákov, ktorí by inak zúčastniť kriketová zápas.
.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Cestná pretekársky bicykel 2.Parkour 3.Reversi (Othello) 4.Futbalové vlajky
5.Pětiboj 6.Autograss 7.Postroj dostihy 8.Soft tenis
1.cestná-pretekársky-bicykel, 2.parkour, 3.reversi-(othello), 4.futbalové-vlajky, 5.pětiboj, 6.autograss, 7.postroj-dostihy, 8.soft-tenis

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Moggs Oceanlane s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Krátke formy krikete) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share