Kanoistika

Rate me now!
3.90

 
Kanoistika Image:
Kanoistika
 
 

Kanoistika

Kanoistika , Kanoista, Canoer, Kánoe flatwater dostihy, Vodácká, Konkurenčné kanoistika, Flatwater, Flatwater kanoistika, Krakorec kanoistika, Paddler
Kanoe je činnosť brouzdaliště kanoe za účelom rekreácie (tiež nazývané vozeň cesta), šport, alebo doprava. Obvykle sa týka výlučne pomocou pádlo pre kanoe poháňať len s ľudskou svalovú silu. A kajak je poháňané pomocou pádlo s dvoma britmi, kde paddler sedí s nohami väčšinou predĺžiť pred nimi, zatiaľ čo kanoe sú pohonom pomocou jedno-alebo dvojposteľových-lopatkami pádla, kde paddler - a "kanoista" alebo "canoer" - je klietok alebo sedí na sedadle, alebo ísť s ich kolenách ohnuté nohy, a ich viac či menej pod nimi. Kajaky sú väčšinou zatvorené-decked člny s špricka, kým kanoe bývajú otvorené člny. Existujú aj otvorené a uzavreté kajaky kanoe. Technicky je kajak možno chápať ako osobitný druh kanoi. Kedy presne kanoe možno nazvať kajak je ťažké určiť, aj keď, a často svojvoľné. Medzinárodne sa kanoistika sa používa ako všeobecný pojem pre obe formy aj keď ide "pádlo športové", alebo "kanoe / kajak", sú tiež použité. V Severnej Amerike, 'kanoistika' zvyčajne vzťahuje iba na kanoe, na rozdiel od oboch kanoe a kajaky. Brouzdaliště jeden kajak je tiež označovaná ako kayaking.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Canoers, Individuálne športy, Olympijské športy, Pretekársky šport, Survival zručnosti.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Ski skákanie 2.Snowboarding 3.Paragliding 4.Horseshoe
5.Touch futbal 6.Snowkiting 7.Házet 8.Bankové bazén
1.ski-skákanie, 2.snowboarding, 3.paragliding, 4.horseshoe, 5.touch-futbal, 6.snowkiting, 7.házet, 8.bankové-bazén

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Brendon s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Kanoistika) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share