Horolezectvo

Rate me now!
3.45

 
Horolezectvo Image:
Horolezectvo
 
 

Horolezectvo

Horolezectvo , Priviazať stanica, Horolezectvo systém, Leader (horolezectvo), Rock-lezenie, Rockclimber, Rockclimbers, Rockclimbing, Rock stúpania, Horolezec, Rock horolezcov, Druhý (horolezectvo)
s cieľom dosiahnuť vrchol v tvorbe alebo konci pred-definované trasy. Horolezectvo je podobný Scrambling (ďalšiu činnosť škálovania z kopca a podobné tvary), ale lezenie je vo všeobecnosti líšia podľa jeho potreba pre používanie v horolezecké ruke držať svoju vlastnú váhu, a to nielen poskytovať rovnováhu. Horolezectvo je fyzicky a psychicky náročný šport, ktorý často testy horolezec silu, vytrvalosť, pohyblivosť a rovnováhu spoločne s jeho duševnou kontrolou. Môže to byť nebezpečný šport a znalosť správneho horolezeckej techniky a využitie špecializovaných horolezecké vybavenie je nevyhnutné pre bezpečné dokončenie trasy. Široká škála skalných útvarov po celom svete viedla horolezectvo oddeliť do niekoľkých rôznych štýlov a sub-disciplín, ktoré sú popísané nižšie.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Horolezectvo, Lokomoční.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Golf 2.Hádzaná 3.Basketbal 4.Kolieskové korčule
5.Toe wrestling 6.Kelly bazén 7.Squash (športové) 8.Austrálsky futbal
1.golf, 2.hádzaná, 3.basketbal, 4.kolieskové-korčule, 5.toe-wrestling, 6.kelly-bazén, 7.squash-(športové), 8.austrálsky-futbal

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Alex Indigo s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Horolezectvo) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share