Gatky

Rate me now!
3.60

 
Gatky Image:
Gatky
 
 

Gatky

Gatky , Sanatan Sikh Shastar Vidiya, Shastar Vidiya, Shaster Vidya
Gatky Punjabi: ਗਤਕਾ, gatky je Sikh obranné a útočné bojové umenie spojené s Sikhs (ale otvorený komukoľvek), ktorá sa zameriava na infusing fyzického bojové umenie s oboma duchovný a duševný. Gatky je tiež názov pre drevo používané pre cvičí boj s mečom. Gatky vznikol v Pundžabu regiónu a bola používaná Sikh armády & sily proti Mughals, predovšetkým v reakcii na represívne alebo agresívne politiky. Gatky je zriedka používané v boji proti dnes, a sa vyvinul do športu a výstavné forme uvedené v Sikh festivaloch. Gat: prostriedky milosti, oslobodenie, a ide do svojej vlastnej moci. Ka: znamená ten, kto patrí, alebo ten, ktorý je súčasťou skupiny.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Bojové športy, Indické bojové umenie, Individuálne športy, Romanized Punjabi slová, Sikh histórie, Sikhismus.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Sprintující 2.Drezúra 3.One Day Medzinárodný 4.Wakeboarding
5.Hudobné divadlo Dance 6.Rugby League 7.Camogie 8.Krakorec kanoistika
1.sprintující, 2.drezúra, 3.one-day-medzinárodný, 4.wakeboarding, 5.hudobné-divadlo-dance, 6.rugby-league, 7.camogie, 8.krakorec-kanoistika

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Jasleen Kaur s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Gatky) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share