Footbag (Hacky Sack)

Rate me now!
3.10

 
Footbag (Hacky Sack) Image:
Footbag (Hacky Sack)
 
 

Footbag (Hacky Sack)

Footbag (Hacky Sack) , Noha-taąky, Nožné taąky, Hackey, Hackey-Sack, Hackey-pytlovina, HackeySack, Hackeysacking, Hackey vrece, Hackey pytlovina, Háčiky, Háčiky-kruh, Háčiky-Sack, Háčiky-pytlovina, HackySack, Hackysacking, Hacky Sack, Háčiky pytlovina, Hacky Sack footbag, Haki vrece, John Stalberger
A footbag je malý a guľatý vak alebo gulička používaných v športe, ktorý je tiež označovaný ako footbag. Tieto športy sú charakteristické kontroluje tašku s nohami. Hlavnými odbormi v športe sú freestyle footbag, footbag sieť, a kruh kopance. Oba footbag a športy, ktoré ho používajú sa bežne postupuje genericized ochranná známka Hacky Sack (Hacky Sack je registrovaná ochranná známka spoločnosti Wham-O, as).
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Loptové hry, Footbag šport, Fyzická aktivita a zručnosť hračky, Športové vybavenie, Kolektívne športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Snowboarding 2.Sava 3.Slepá kriket 4.Hunter
5.Snowkiting 6.Candlepin bowling 7.Bicycle polo 8.Hill Stoupej
1.snowboarding, 2.sava, 3.slepá-kriket, 4.hunter, 5.snowkiting, 6.candlepin-bowling, 7.bicycle-polo, 8.hill-stoupej

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Joe Crawford s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Footbag (Hacky Sack)) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share