Eton Wall hry

Rate me now!
3.90

 
Eton Wall hry Image:
Eton Wall hry
 
 

Eton Wall hry

Eton Wall hry
Eton na stenu hra vznikla na Eton College. Má podobný ako moderný šport Ragby a football.It sa hrá na pás teréne 5 metrov široké a 110 metrov vedľa mierne zakrivené tehlovej stene. Najdôležitejší zápas je výročná deň svätého Ondřeja to hra, ktorá sa hrá medzi tímom "Collegers" a tím "Oppidans". Hoci College má len 70 žiakov (tento počet bol tradične počet Kings College v Akademická ako stanovuje King Henry VI) vybrať zo svojho tímu, v porovnaní s 1250 alebo tak Oppidans, College má jednu veľkú výhodu: pás leží o 'College Pole', a futbalové ihrisko vedľa Slough-na-Eton Road ku ktorým úradujúci držiteľ College Wall má kontrolu. Na tradičné St Andrew deň zápasu, v Oppidans prelezat zdi, po ich házení cez čiapky v defiance zo školy. Avšak, v praxi je bežné, je umožniť Oppidans použiť, keď budú chcieť.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Eton College, Školský šport v Spojenom kráľovstve, Tradičný futbalový.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Streľba 2.Bodyboarding 3.Rýchlosť písania 4.Ľadové lezenie
5.Shinty 6.Lyžovanie na turné 7.Superbike dostihy 8.Drevo kosenie
1.streľba, 2.bodyboarding, 3.rýchlosť-písania, 4.ľadové-lezenie, 5.shinty, 6.lyžovanie-na-turné, 7.superbike-dostihy, 8.drevo-kosenie

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Frederic Humbert s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Eton Wall hry) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share