Eskrima

Rate me now!
2.10

 
Eskrima Image:
Eskrima
 
 

Eskrima

Eskrima , Arnis de mano, Arnis Stick, Arnis palice, Escrima, Eskrimador, Eskrima Stickfighting, Kali (bojové umenie), Kali (bojové umenie), Kali bojové umenie, Kali Stick, Kali palice, LaPunti Arnis de abanico, Rattan (zbrane), Rattan Stick, Rattan palice, Serrado
"Eskrima" alebo "Escrima" odkazuje na triedu Filipino Martial Arts, ktoré kladú dôraz na palicu a boj s mečom. Pojem a umenie pravdepodobne pochádza z portugalského slova "esgrima", čo je termín pre oplotenia. Ostatné podmienky, ktoré vstúpili v bežnom používaní zahŕňajú "Kali" a "Arnis de Mano" ( "postroj z ruky"), občas sa skratka "FMA" na jedno použitie. Eskrima a Arnis sú jedny z mnohých mien prevažne používané na Filipínach dnes odkazovať na tieto športy. Meno Kali, hoci primárne používa v Spojených štátoch a Európe, sa len zriedka používa na Filipínach a vo väčšine prípadov je neznáme slovo. Ale vzhľadom k popularite tohto obdobia mimo Filipíny a vplyv zahraničných lekárov, termín Kali je stále viac uznávaný a prijaté na Filipínach. Kalis, ako sa používa na Filipínach, sa odvoláva na meč. Je často mylne ako synonymum alebo derivátového podobe kali (poznámka: suffixation z "s" nie je v filipínčina jazyky alebo dialekty uviesť pluralita). Ale pre všetky účely, Eskrima, Arnis, Arnis de Mano, Kali a FMA všetky sa vzťahujú k rovnakej rodiny filipínčina zbrane-založené bojové umenie.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Filipínske bojové umenie, Bojové umenie Malajčina súostrovia, Stick bojuje.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Kite lietania 2.Poľovníctvo 3.Streľba 4.Speed lyžovanie
5.Pickleball 6.More kayaking 7.Hydroplánem dostihy 8.Eton Wall hry
1.kite-lietania, 2.poľovníctvo, 3.streľba, 4.speed-lyžovanie, 5.pickleball, 6.more-kayaking, 7.hydroplánem-dostihy, 8.eton-wall-hry

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Adam Hally s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Eskrima) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share