Duckpin bowling

Rate me now!
4.85

 
Duckpin bowling Image:
Duckpin bowling
 
 

Duckpin bowling

Duckpin bowling , Duckpins, Duck pin bowling
V duckpin bowling, hráči pokúsi srazit cez bowling kolíky s bowling loptu. Lopty používané v duckpin bowling sú výrazne menšie než tie, ktoré sa používajú v desiatich-pin bowling a váži jeden a dva kilogramy. Buřinky opakovane hádzať alebo rolkách loptu stanovuje pruhu v snahe srazit na bowling kolíky viac. Piny, ako sú plesy, sú menšie ako ich desať-pin ekvivalenty, a preto je ťažšie tlčie všetkých baní s jediným hodiť. Kolíky sú usporiadané v systéme trojstrannej módne totožný sa používa v desiatich-pin bowling. Hra sa hrá v bowlingové dráhy, ktoré majú niekoľko pruhov, čo umožňuje viac skupín buřinky hrať súčasne. Pruhy sú dlhé obdĺžnikové drevené povrchy ohraničenú na oboch stranách do žľabov. Buřinky správa loptu ze za faul riadok, ktorý zodpovedá na malý okraj obdĺžnika, v snahe zasiahnuť kolíky, ktoré sú umiestnené na vzdialenejšom konci tohto pruhu.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Bowling.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Big loveckou hru 2.Chicago (bazén) 3.Guličky 4.Psie športy
5.Pelota mixteca 6.Surf rybolov 7.Arena Football 8.Ice Skating
1.big-loveckou-hru, 2.chicago-(bazén), 3.guličky, 4.psie-športy, 5.pelota-mixteca, 6.surf-rybolov, 7.arena-football, 8.ice-skating

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu John s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Duckpin bowling) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share