Drag pretekársky čln

Rate me now!
2.45

 
Drag pretekársky čln Image:
Drag pretekársky čln
 
 

Drag pretekársky čln

Drag pretekársky čln
Ako už názov napovedá, přetáhnout loď je závodná forma přetáhnout dostihy, ktoré sa odohráva na vode, ako pozemné. Rovnako ako v přetáhnout dostihy, súťaže prebehne medzi dvoma vozidlami po štvrť míle rovnou samozrejme, ale na rozdiel od závodných pretiahnuť na vykládku lodí začína od krátkych koľajových začiatku skôr ako stálej start. Veľa druhov sú prítomné v deň závodu s predné kategórii ťahať pretekársky čln je Najvyššie Palivo hydroplánem triedu, ktorá je založená voda ekvivalentnej Najvyššie Palivo dragster schopné pokryť štvrtiny míle vody za menej ako päť sekúnd s koncová rýchlosť okolo 250 mph (400 km / h). Existuje mnoho ďalších kategórií přetáhnout lode založené na rôznych konfiguráciách motora (námorná a automobilový priemysel) a trupu vzory, ako sú Najvyššie Alkohol Flatbottoms. Najväčší udalostí na přetáhnout loď kalendára je IHBA svetové finále, ktoré sa koná na Firebird Káblovody Phoenix, Arizona.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Drag Racing, Motorový čln závodné.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Kanoistika 2.Chicago (bazén) 3.Geocaching 4.Squash
5.Lukostreľba 6.Whitewater kayaking 7.Kho kho 8.Inline hokej
1.kanoistika, 2.chicago-(bazén), 3.geocaching, 4.squash, 5.lukostreľba, 6.whitewater-kayaking, 7.kho-kho, 8.inline-hokej

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Scott s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Drag pretekársky čln) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share