Cyklo-kríž

Rate me now!
2.15

 
Cyklo-kríž Image:
Cyklo-kríž
 
 

Cyklo-kríž

Cyklo-kríž , Cyklokros
. Cyklo-kríž má nejaké zjavné paralely s Cross-country a cyklistické kritérium dostihy. Mnoho z najlepších jazdcov cyklo-kríž kríž vlakom v ďalších cyklistických disciplínach. Avšak, cyklo-kríž dosiahla veľkosti a popularity, že pretekári sú experti a mnoho závod nikdy nič, ale naprieč cyklo-závodov. Cyklo-Cross kolesá sú podobné závodné bicykle: ľahká, s úzkymi Pneu a pusť riadidiel. Ale tiež zdieľajú vlastnosti horských bicyklov s tým, že využíva hrboľatý vzhľad behúňa pneumatiky pre trakciu, a konzolový štýl brzdy na schválenie potrebná kvôli bahnitými podmienok. Musí mať ľahké, pretože konkurenti potrebujú k výkonu svojej kolo na prekonanie prekážky alebo svahy príliš strmé stúpanie až do sedla. Pred očami konkurentov zápasí o zriadení bahnitými svahu s bicyklami na ramenách je klasický obraz o šport, aj keď unridable úseky sú vo všeobecnosti veľmi malý zlomok zo závodu vzdialenosť.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Zimné športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Rekreačné angličtina 2.Model akrobaciu 3.Skok do diaľky 4.Parašutizmus
5.Jeet Kune Do 6.Tobogán 7.Matkot 8.Matrace Jumping
1.rekreačné-angličtina, 2.model-akrobaciu, 3.skok-do-diaľky, 4.parašutizmus, 5.jeet-kune-do, 6.tobogán, 7.matkot, 8.matrace-jumping

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu johnthescone s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Cyklo-kríž) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share