Curling

Rate me now!
2.20

 
Curling Image:
Curling
 
 

Curling

Curling , Natáčky, Curling (športové), Curling štadión, Curling rock, Voľný stráže zóny, Roaring hra, Zametanie (Šport), Hukot hra
Curling je športový tím s podobnosťou na misy a zamiešať penzia, ktorú hrajú dva tímy z každej štyroch hráčov na obdĺžnikový list starostlivo pripravený ľad. Tímy striedať posuvné ťažké, leštené žulové kamene po ľade na cieľ (ktorý sa nazýva domu). Dva zametače s metly sprevádza každú rock a používanie zariadení a načasovanie ich najlepšie rozsudku spolu s smerom od svojich ostatných spoluhráčov na pomoc priamym kamene ich kľudovej miesto. Zložité povahy kameňa a umiestnenie zastrelila výber viedol niektoré odkazovať na curlingového ako "šach na ľade".
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Olympijské športy, Presné športy, Scottish vynálezy, Šport v Kanade, Šport v Škótsku, Kolektívne športy, Zimné športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Misky 2.Pato 3.Vrh guľou 4.Race chôdzu
5.Austrálska futbalové pravidlá 6.Creeking 7.Černoch 8.Supersport Racing
1.misky, 2.pato, 3.vrh-guľou, 4.race-chôdzu, 5.austrálska-futbalové-pravidlá, 6.creeking, 7.černoch, 8.supersport-racing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Randy s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Curling) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share