Cubbies

Rate me now!
2.65

 
Cubbies Image:
Cubbies
 
 

Cubbies

Cubbies
Cubbies (alebo Cuppies) môže byť známa ako Wembo je neformálny variant futbal pôvodom spontánne v rôznych častiach sveta. Jeden brankár, ktorý tiež pôsobí ako rozhodca, ako požaduje, je v cieli, aby sa zastavil vo futbale získali, ako pri bežnom FA pravidlá futbalu. Zvyšok hráčov pokúsi skóre v cieli. Často hráči hrajú vo dvojiciach alebo príležitostne väčšie tímy. Každý hráč alebo tím súťaží proti sebe a musí získať vopred stanovené množstvo cieľov k pokroku do ďalšieho kola. Akonáhle hráč / tím kvalifikovaných zvyčajne sedieť až do konca kola. Na kolo len pokračuje, kým jeden hráč alebo tím sa nepodarilo skóre potrebný počet cieľov, a preto sú eliminované. Zvyšok hráčov začať ďalšie kolo, ktoré pokračuje v rovnakom rozsahu. Naposledy hráč / tím vľavo vyhráva.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Futbal (futbal), neformálnych variantov.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Šípky 2.Krátke formy krikete 3.Surfing 4.Red Rover
5.Hádzanie 6.Cieľová lukostřelba 7.BASE jumping 8.Skater hokej
1.šípky, 2.krátke-formy-krikete, 3.surfing, 4.red-rover, 5.hádzanie, 6.cieľová-lukostřelba, 7.base-jumping, 8.skater-hokej

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Joe Sullivan s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Cubbies) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share