Cowboy

Rate me now!
2.25

 
Cowboy Image:
Cowboy
 
 

Cowboy

Cowboy , Hovädzí dobytok rančeři, Cowbody, Kovbojové, Cowdude, Pasák kráv, Pasák kráv, Chovateľ dobytka, Pasák kráv, Cowpokes, Honák, Cow poke, Paniola, Waddie
A kovboj je zviera, ktoré má tendenciu Pasák dobytka na ranči v Severnej Amerike, tradične na koni, a často sa vykonáva mnoho ďalších ranč-súvisiace úlohy. Historické americký kovboj z konca 19. storočia sa stal postavou osobitný význam a legiend. A podtypu nazýva Wrangler, konkrétne sklon kone používajú na prácu dobytka. Vedľa Ranče práce, niektoré práce na kovboji alebo sa zúčastniť Rodeos. Cowgirls prvý definovaný ako na konci 19. storočia, mal menej-dobre zdokumentované historickej role, ale v modernom svete zaviedli možnosť pracovať na prakticky totožné úlohy a získal značný rešpekt k ich úspechom. Existujú aj dobytok handler v mnohých iných častiach sveta, najmä v Južnej Amerike a Austrálii, ktorí vykonávajú podobnú prácu na kovboji vo svojich národov.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Americký pestovateľmi dobytka, Cowboy kultúry, Krasojezdectví, Horse dejiny a vývoj, Pastieri, Západné-štýl konoch.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Podlaha 2.Napadajúce 3.Neukotvená 4.One Day Medzinárodný
5.Beach volejbal 6.Florbal 7.Umelecké gymnastika 8.Freestyle lyžiarov
1.podlaha, 2.napadajúce, 3.neukotvená, 4.one-day-medzinárodný, 5.beach-volejbal, 6.florbal, 7.umelecké-gymnastika, 8.freestyle-lyžiarov

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Terry Shuck s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Cowboy) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share