Capoeira

Rate me now!
2.25

 
Capoeira Image:
Capoeira
 
 

Capoeira

Capoeira , Brazílskeho bojového umenia, Capalera, Capioera, Capoeira Regionálne, Capoeirista, Capoera, Capoeria, Capoiera, Capoiero, Capoira, Karibik bojové umenie, Carribian bojové umenie, Kahpoweara, Kahpowearah, Kapoira, Kapu'ejɾɐ, Kapu'ejra
Capoeira je brazílske umeleckej forme, ktorá ritualizes pohyb od bojových umení, hry a tance. Vznikol v Brazílii po nejaký čas v 16. storočí v oblasti známej ako Bahia, Pernambuco, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro a Sao Paulo. Účastníci vytvoria Roda alebo kruhu a striedať buď hrať na hudobné nástroje, spev, alebo rituálně tréning s neútočícím súperom vo dvojiciach v strede kruhu. Hra sa vyznačuje tekutín akrobatické hrať, feints a rozsiahle využitie podkladu, vrátane zametá, kopy a headbutts. Menej často používané techniky patrí koleno-štrajky, slapsi, dierovačky, a telo hodia. Jej pôvod a účel je vec vzrušená debata s spektre argument počnúc názory Capoeira ako jednoznačne brazílskeho ľudového tanca na tvrdenie, že ide o bitku-ready bojujú formou priamo potomkami prastaré africké techniky.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Brazílske bojové umenie, Latinskoamerickej ľudové tance, Divadelné bojovať, Vojnové tance.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Snorkeling 2.Sprint 3.Taekwondo 4.Vysoká Bar
5.Korfbal 6.Mountain unicycling 7.Air Racing 8.Baskičtiny pelota
1.snorkeling, 2.sprint, 3.taekwondo, 4.vysoká-bar, 5.korfbal, 6.mountain-unicycling, 7.air-racing, 8.baskičtiny-pelota

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Paula Rey s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Capoeira) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share