Bull bojuje

Rate me now!
2.10

 
Bull bojuje Image:
Bull bojuje
 
 

Bull bojuje

Bull bojuje , Bull-Boj, Korida, Býčie zápasy a práva zvierat, Býčie zápasy, Bull boj, Bull bojuje, Bull bojuje, Samozrejme camarguaise, Kritiky z býčích zápasoch, La fiesta brava, Španielske Bull-Boj, Tauromaquia
Býčie zápasy alebo tauromachy (z gréckeho ταυρομαχία - tauromachia, "býk-boj"), je tradičný podívaná zo Španielska, Portugalska, niektoré mestá v južnom Francúzsku, a niekoľkých latinskoamerických krajinách, v ktorých jeden alebo viacero živých býkov sú rituálně zabit ako verejná podívaná. Tradíciu, ako je praktizovaný dnes, zahŕňa profesionálne toreros, kto vykonávať rôzne formálne pohybuje so zámerom, v priebehu jednotlivých fáz boja, na ktoré odvádzajú, angering, alebo spôsobujú ujmu na býka samotného. Takéto manévre sa vykonávajú zblízka, a môže viesť k poraneniu alebo dokonca smrť interpreta. Korida sa zvyčajne uzatvára smrťou býka z dobre umiestnené meč-ťah ako finále. V Portugalsku, vo finále sa skladá z tradície nazýva Pega, kde muži pokúsiť chytiť a držať sa jeho býčie rohy, keď beží na ne. Forcados sú oblečení v tradičných kostýmoch z Damašku alebo zamat, s dlhými pletené čiapky ako nosili na campinos (býk hlavičky) z Ribatejo.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Usmrtenie zvieraťa.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Squash 2.Odbor cieľové 3.Roztleskávačky 4.Cricket
5.Iaijutsu 6.Plážový futbal 7.Riverboarding 8.Buzkashi
1.squash, 2.odbor-cieľové, 3.roztleskávačky, 4.cricket, 5.iaijutsu, 6.plážový-futbal, 7.riverboarding, 8.buzkashi

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Ben Cumming s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Bull bojuje) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share