Boxing

Rate me now!
2.30

 
Boxing Image:
Boxing
 
 

Boxing

Boxing , Boxerský zápas, Boxing ťahov, Boxing štýly a techniky, Angličtina boxu, Knokaut umelcov, Noble art, Cena-bojovník, Cena-bojuje, Prizefight, Prizefights, Cena boj, Cena bojuje, Box, Boxer, Boxerský, Šport box
Boxing (niekedy tiež známy ako angličtina boxu alebo pěstní zápas), je boj proti šport, v ktorej sú dve účastníkov, väčšinou rovnakú hmotnosť, bojovať navzájom sa svojimi päsť. Box je dohliadať na arbitrážne a je zvyčajne zaoberá počas série jedného až troch-minútové intervaly názvom kolesách. Víťazstvo je dosiahnuť, ak je súper udreli nadol a nemohol sa dostať pred rozhodcovský počíta do desiatich sekúnd, alebo v prípade, že súper je považovaný za príliš poškodené, aby pokračovala. Neexistuje-li zastavenie boja pred dohodnutým počtom kolies, víťaz sa určí buď arbitrážne rozhodnutie alebo sudcovia 'scorecards.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Bojové športy, Európska bojové umenie, Individuálne športy, Olympijské športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Poľovníctvo 2.Marathon 3.Balonem 4.Rýchlosť písania
5.Kende 6.Shinty 7.Eskrima 8.Superbike dostihy
1.poľovníctvo, 2.marathon, 3.balonem, 4.rýchlosť-písania, 5.kende, 6.shinty, 7.eskrima, 8.superbike-dostihy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu luckysundae s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Boxing) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share