Bobová

Rate me now!
3.75

 
Bobová Image:
Bobová
 
 

Bobová

Bobová , Bobbsledding, Bobová dráha, Bobsledder, Bobsledders, Bobovanie, Bobsleighing, Bob sánky
Bobová, bobová dráha alebo bobsledge je Zimný šport vynašiel Angličan v neskorých 1860s, v ktorej tímy sa časovaným beží dolu úzkym, krútenie, naklonený, ľadovej dráhy v gravitácie-napájaný sánky. Rôzne druhy vozíky prišlo niekoľko rokov pred prvou skladby boli postavené v St Moritz, kde sa pôvodný bobsleds boli upravené upsized Luge / Skeleton vozíky určené do dobrodružný bohatí pre prepravu cestujúcich. Všetky tri typy boli upravené z chlapcov dodania vozíky a toboggans. Konkurencia samozrejme nasledovať a chrániť pracujúce triedy a bohaté návštevníkov v uliciach a byways St Moritz, majiteľ hotela Caspar Badrutt, majiteľ historického Krupa Hotel a neskôr Palace Hotel, postavený v prvej familiérně nakonfigurovaný 'Half-pipe' koľaje circa 1870. Má Hostiteľkou športové počas dvoch olympiád a je dodnes používajú.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Human-poháňané vozidlá, Olympijské športy, Pretekársky šport, Závodné vozidlá, Kolektívne športy, Zimné športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Wakeboarding 2.Skeleton 3.Squash tenis 4.Kart Racing
5.Orientačný beh 6.Nerovnomerné Bary 7.Mountaineering 8.Střelecké športy
1.wakeboarding, 2.skeleton, 3.squash-tenis, 4.kart-racing, 5.orientačný-beh, 6.nerovnomerné-bary, 7.mountaineering, 8.střelecké-športy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Dave O s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Bobová) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share