Beagling

Rate me now!
2.10

 
Beagling Image:
Beagling
 
 

Beagling

Beagling , Beagling na konoch
Beagling je lov zajace, králiky, líšky a príležitostne sa druh loveckého psa. A beagle pack (20-40 lovečtí psi), je zvyčajne nasleduje pešo. Existuje však jedna balenia druh loveckého psa v USA, ktoré sú odlíšené ako jediné poľovnícke balenia k lovu líšok a bude nasledovať na konoch. Beagling je často požívajú 'dôchodku' líška poľovníkmi, ktorí majú buď trvalo príliš veľa zranení alebo stratil agilitu jazdiť koni, alebo ktorí majú v prírode a kamarádství na lov. Bolo tiež tradične tak pre mladých ľudí naučiť, ako jednať sa lovečtí psy v menšom rozsahu, ako šli na hon s foxhounds a mnoho slávnych verejných školách mali balenia druh loveckého psa. Teraz však iba štyri školy balenia, pričom len dva univerzitnú balenia zostávajú. Keď beagling pešo, tradičné lomu je zajac.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Psie športy, Poľovníctvo.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Vlečné-o-vojna 2.Podlaha 3.Cross-country beží 4.Voľný Beh
5.Zhlukovať balonem 6.Beach volejbal 7.Severskej kombinácii 8.Umelecké gymnastika
1.vlečné-o-vojna, 2.podlaha, 3.cross-country-beží, 4.voľný-beh, 5.zhlukovať-balonem, 6.beach-volejbal, 7.severskej-kombinácii, 8.umelecké-gymnastika

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Web Jan s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Beagling) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share