BASE jumping

Rate me now!
4.05

 
BASE jumping Image:
BASE jumping
 
 

BASE jumping

BASE jumping , BASE, Base-jumping, Basejumping, BASE jump, Base jumping, BBASE skákania / b, Mosta jumper, Mosta skákanie, Parašutizmus / BASE Jumping
BASE jumping je zahŕňajúce použitie padáku alebo postupne využívať na wingsuit a skočiť padákom z pevných objektov - s padákom neotvorený na skok (inak pozri paragliding). "BASE" je skratka, ktorá stojí za štyri kategórie pevných objektov, z ktorých sa dá skákať: Stavebné antény Rozpätie EarthThe skratku "BASE" bol razené film-maker Carl Boenish, jeho žena Jean Boenish, Phil Smith a Phil Mayfield. Carl bol skutočný katalyzátor za moderné BASE jumping, a v roku 1978 natočil prvý BASE seskoků, ktoré majú byť vykonané pomocou ram-leteckej padákov a voľný sledovacie techniky. Kým BASE seskoků bola podaná pred týmto doby, El Capitan činnosť bola efektívna narodenia, čo sa teraz nazýva BASE jumping. BASE jumping je oveľa nebezpečnejšie než podobné športy, ako je seskok s padákom z lietadla, a je v súčasnosti považovaný mnohými za okrajoví extrémny šport alebo kúsok.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Parašutizmus.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Ľadové lezenie 2.Podvodné 3.Šípky 4.Hare Coursing
5.Ten-pin bowling 6.Gateball 7.Prsia 8.Club kriket
1.ľadové-lezenie, 2.podvodné, 3.šípky, 4.hare-coursing, 5.ten-pin-bowling, 6.gateball, 7.prsia, 8.club-kriket

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Stephen Hanafin s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (BASE jumping) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share