Austrálsky futbal

Rate me now!
3.65

 
Austrálsky futbal Image:
Austrálsky futbal
 
 

Austrálsky futbal

Austrálsky futbal , AFL Bundaberg-Wide Bay, AFL Darling Downs, AFL Mackay, AFL Mt Isa, AFL Townsville, Aussie Futbal, Aussie Pravidlá, Aussie Pravidlá futbalu, Austrálske-Pravidlá futbalu, Austrálsky futbal, Austrálsky poriadok, Austrálsky futbalista pravidlá, Austrálska futbalové pravidlá na leto 1956 Olymp, Austrálska futbalové pravidlá, Futbal (Austrálska pravidlá), Vykopnutie (Austrálska pravidlá futbalu), Stylů kopanie, Viktoriánec Pravidlá futbalu
Austrálska (pravidlá) futbal, alebo jednoducho známy ako futbal, futbal alebo Austrálčania pravidiel je tím šport hral medzi dvoma tímami, z 18 hráčov s loptou v jeden predĺžený tvar sféroid. Jedná sa o variantu futbal hrali vonku na veľké oválne trávy polí, pričom štyri bránky na oboch koncoch.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Austrálska kultúra, Loptové hry, Kolektívne športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Rowing 2.Air Racing 3.Fľaša bazén 4.Šerm
5.Tlouci pěstmi Horse 6.Tetherball 7.Kite buggy 8.Stolný tenis (Ping Pong)
1.rowing, 2.air-racing, 3.fľaša-bazén, 4.šerm, 5.tlouci-pěstmi-horse, 6.tetherball, 7.kite-buggy, 8.stolný-tenis-(ping-pong)

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu irene. s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Austrálsky futbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share