Atlatl

Rate me now!
4.40

 
Atlatl Image:
Atlatl
 
 

Atlatl

Atlatl , ADLE-ADLE, At'latl, Atalatl, ATL-ATL, Atladl, Oštepmi propulsore, Propulsaeur, Tuhé vrhacie kopije, Kopije-vrhacie, Vrhacie kopije, Přihozením palube
Na atlatl (od Nahuatl ahtlatl [ah.tɬatɬ]; v angličtine vyslovuje [ɑ ː t lɑ ˌ ː tɫ̩] alebo [tlɑ ɑ ː ː tɫ̩]) alebo kopije-vrhač je nástroj, ktorý využíva pákového efektu na dosiahnutie väčšej rýchlosti pri kopije-házení a zahŕňa vplyv plocha, ktorá umožňuje užívateľa na dočasné ukladanie energie pri házení. Pozostáva z hriadeľa s pohár, v ktorom sa terčom kopije odpočíva. To sa koná v blízkosti konca najďalej od kalich, a kopije je hodený do akcie hornú končatinu a zápästia.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Starovekej zbrane, Archeologický artefakt typy, Aztec válečnictví, Poľovníctvo, Mesoamerican vojenské vybavenie, Nahuatl slov a viet, Přihozením zbraniam.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Rowing (Šport) 2.Futbal (futbal) 3.Cricket 4.Pozemok plachtenie
5.Otvorené volantom pretekárskeho 6.Powerlifting 7.Buzkashi 8.Trojitý skok
1.rowing-(šport), 2.futbal-(futbal), 3.cricket, 4.pozemok-plachtenie, 5.otvorené-volantom-pretekárskeho, 6.powerlifting, 7.buzkashi, 8.trojitý-skok

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Erich Ferdinand s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Atlatl) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share