Americký futbal

Rate me now!
2.45

 
Americký futbal Image:
Americký futbal
 
 

Americký futbal

Americký futbal , Amefoot, Amefuto, Ameriball, Americký futbal --, AmericanFootball, Americký futbal / robiť, Americký futbalista, Americké futbalové ihrisko, Obrnené Wankball, Futbal (A), Futbal (Amerika), Futbal (americký), Futbal (americká verzia), Futbal (US), Futbal v Amerike, Futbal v USA, Grid Železo, Jack Flemming, Merrer, Tackleball
Americký futbal, známej v Spojených štátoch a Kanade len futbal, je súťažný tím športové známej stratégii pre miešanie s telesným hrať. Cieľom hry je skóre body Posilneným loptu do kolidujúcimi tímu koniec zóny. Lopta môže byť posunutý, pričom sama alebo hádzať ho na spoluhráč (stretávacie hrať). Body možno skóroval v mnohými rôznymi spôsobmi, vrátane účtovnej loptu nad gólový čiara, lov preukaz mimo cieľa linka Riešenie problematiky kolidujúcimi loptu dopravcu vlastným konci pásma, alebo kopat loptu cez bránky na protiľahlých strana. Víťazom je tím s najvyšším počtom bodov, keď čas vyprší.
.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Disc dog 2.Auto Race 3.One-pocket 4.Hádzaná
5.Skimboarding 6.Pozemný hokej 7.Krav Maga 8.Judo
1.disc-dog, 2.auto-race, 3.one-pocket, 4.hádzaná, 5.skimboarding, 6.pozemný-hokej, 7.krav-maga, 8.judo

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Dave Wilson s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Americký futbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share