Športové pretekársky automobil

Rate me now!
4.90

 
Športové pretekársky automobil Image:
Športové pretekársky automobil
 
 

Športové pretekársky automobil

Športové pretekársky automobil , Sport-Car Racing, Športové auto závod, Športové pretekársky automobil
Športové pretekársky automobil je forma okruhu pretekárske auto s automobilmi, ktoré majú dve miesta a uzavreté kolies. Môžu byť účel-postavené alebo v súvislosti s prebiehajúcou cestnej-športové cars.A druhu hybrid medzi purizmus z open-vozidiel a vedomosti turistická pretekárske auto, to pretekanie je často spojená s ročným Le Mans 24 hodín výdrž závod. Premiéra v roku 1923, je jedným z najstarších motorových preteky ešte v existencii. Ostatné klasika, ale teraz zanikol športové automobilové závody patrí talianske klasiky na Targa Florio (1906 - 1977) a Mille Miglia a mexickej Carrera Panamericana. Most špičkový športové automobilové preteky zdôrazniť, vytrvalosť, spoľahlivosť a stratégie nad čistokrvnom rýchlosti. Dlhšie preteky zvyčajne obsahujú zložité stratégie jámu a pravidelné vodič zmeny - športový pretekársky automobil je vidieť viac ako tím šport ako gladiátorský individuálny šport a tímu manažérov, ako je John Wyer, Tom Walkinshaw, vodič-obrátil-konštruktéra Henri Pescarolo, Peter Sauber a Reinhold Joest sa stali takmer rovnako slávny ako mnohí ich vodičov.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Auto závodné podľa druhu.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Triatlon 2.Slepá kriket 3.Chicago 4.Hod kladivom
5.Wiffle loptu 6.Umelecké cyklistika 7.Rock Referáty Nožnice 8.Swing Dance
1.triatlon, 2.slepá-kriket, 3.chicago, 4.hod-kladivom, 5.wiffle-loptu, 6.umelecké-cyklistika, 7.rock-referáty-nožnice, 8.swing-dance

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu As U L!ke!i s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Športové pretekársky automobil) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share