Šerm

Rate me now!
4.15

 
Šerm Image:
Šerm
 
 

Šerm

Šerm , Épéeist, AFL oplotenia, Elektrické oplotenie (oplotenia), Epeeist, Európsky šerm, Oplocení (šport), Foilist, Olympijské oplotenia, Sabre-šerm, Šerm, Swordplayer, Boj s mečom, Vozík Šermiar, Vozík šermiarov, Vozík Šerm
Šerm je umenie ozbrojeného boja proti zahŕňajúce rezné, bodné, alebo plácající bludgeoning zbrane priamo manipulovať ručne, ako střílel, rozhadzovanie alebo umiestnený, európskeho pôvodu. Príkladom sú meče, nože, kopije, bodáky, obušky, klubov a podobných zbraní. V súčasnej spoločné užívanie, "šermiarskej" sklon odkazovať špecificky pre európske školy šermu a moderné olympijský šport, ktorý sa vyvinul z nich.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Články obsahujúce video klipy, Bojové športy, Individuálne športy, Olympijské športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Rybaření 2.Choď 3.Odlievanie 4.Balet Dance
5.Odbor hádzaná 6.Plnokrevný závodné 7.Kitesurfing 8.Varzesh-e Pahlavani
1.rybaření, 2.choď, 3.odlievanie, 4.balet-dance, 5.odbor-hádzaná, 6.plnokrevný-závodné, 7.kitesurfing, 8.varzesh-e-pahlavani

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Keven Law s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Šerm) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share