Ľadový hokej

Rate me now!
3.90

 
Ľadový hokej Image:
Ľadový hokej
 
 

Ľadový hokej

Ľadový hokej , Brankár trénerom, Hokej miest, Ice-Hockey, Icehockey, Funkcia (ľadový hokej), Sledge hokej, Žien v ľadovom hokeji
Ľadový hokej, často nazývaný len hokej, šport je tím hral na ľade. Je to rýchle tempo a fyzickej šport. Ľadový hokej je najobľúbenejším v oblastiach, ktoré sú dostatočne studenú pre fyzické, spoľahlivé sezónne ľadová pokrývka, i keď s príchodom krytá umelá ľadová rinks sa stal rok-round zábava na amatérskej úrovni vo veľkých metropolitných oblastiach, ako sú mestá, že hostiteľská National Hockey League alebo iné profesijné-ligový tím. Je jedným zo štyroch hlavných severoamerických profesionálnych športových a je zastúpený v National Hockey League na najvyššej úrovni, a Národná ženské Hockey League (NWHL), čo je najvyššia úroveň žien hokej na svete. Jedná sa o oficiálnu národnej zimných športov z Kanady, kde sa hra teší nesmiernej popularite. Iba šesť z tridsiatich NHL franšízy so sídlom v Kanade, ale Američania prevahu kanadských hráčov v lige.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Olympijské športy, Korčulovanie, Kolektívne športy, Zimné športy.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Streľba 2.Speed lyžovanie 3.Sava 4.Ľadové lezenie
5.Silat 6.Eton Wall hry 7.Candlepin bowling 8.Bankové bazén
1.streľba, 2.speed-lyžovanie, 3.sava, 4.ľadové-lezenie, 5.silat, 6.eton-wall-hry, 7.candlepin-bowling, 8.bankové-bazén

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu The Library of Congress s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Ľadový hokej) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share