Ľadové lezenie

Rate me now!
4.60

 
Ľadové lezenie Image:
Ľadové lezenie
 
 

Ľadové lezenie

Ľadové lezenie , Ice-lezenie
Ľadové lezenie, ako termín naznačuje, je činnosť vzostupne sklonený ľadových formácií. Zvyčajne sa odvoláva na ľade lezenie roped a chránených lezenie funkcií, ako je icefalls, mrazené vodopády a skalné útesy a dosky pokryté ľadom refrozen z vodných tokov. Ľadové lezenie je v zásade rozdeliť do dvoch oblastí, alpských ľadovcov a ľadových vôd. Alpských ľadovcov sa nachádza v horskom prostredí, obvykle vyžaduje prístup na dosah, a je často vyšplhal na pokus o vrchol hory. Vodné ľad je obvykle nájsť na útesu alebo iné outcropping pod vodné toky. Alpských ľadovcov je zmrazené zrážok vzhľadom k tomu, že vodné ľad je zmrazené toku kvapalnej vody. Oba typy sa veľmi líšia v ľade konzistencia podľa poveternostných podmienok. Ľadu môžu byť mäkké, tvrdé, krehké alebo húževnaté.
Tento obrázok patrí do nasledujúcich kategórií: Druhy horolezectvo.

pozrite sa aj na tieto ďalšie vynikajúce obrazy:
1.Volejbal 2.Futbalové vlajky 3.Spustenie 4.Bazén
5.IAID 6.Robot bojovať 7.Dodge disk 8.Predstavenstvo pretekárske trate
1.volejbal, 2.futbalové-vlajky, 3.spustenie, 4.bazén, 5.iaid, 6.robot-bojovať, 7.dodge-disk, 8.predstavenstvo-pretekárske-trate

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Medzi hlavné patria do obrazu Hamed Saber s touto license. Popis obrázku text je preložený z wikipedia (Ľadové lezenie) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhľadávanie naše internetové stránky:Bookmark and Share