Zui Quan

Rate me now!
2.35

 
Zui Quan Image:
Zui Quan
 
 

Zui Quan

Zui Quan , Drunk-fu, Drunken Boxing, Drunken Fist, Drunken Kung Fu, Drunken stylu Kung Fu, Zhui Quan, Zuijiuquan, Zuiquan
Zui Quan jest tradycyjne chińskie sztuki walki koncepcji, jak również klasyfikacji Wushu formie. Jest to kategoria technik, form i zwalczania filozofii, które wydają się naśladować jeden pijak ruchów. Na postawy są tworzone przez impet i wagi ciała oraz imitacja jest zazwyczaj poprzez stopniowe i pewnego rodzaju w płynność ruchów. Uważa się, aby być jednym z trudniejszych wushu stylów uczenia się ze względu na potrzebę silnych i stawów palców. Zui Quan jest nazywana Zuijiuquan.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Chińskich sztuk walki, Chińskich słów i fraz, Współczesne wushu, Martial Arts warunkach.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Pula 2.Bilard 3.FMX lub pieszo motocross 4.Żonglerka
5.Dziesięciobój lekkoatletyczny 6.Kenjutsu 7.Kryty soccer 8.Pięć-a-side piłki nożnej
1.pula, 2.bilard, 3.fmx-lub-pieszo-motocross, 4.żonglerka, 5.dziesięciobój-lekkoatletyczny, 6.kenjutsu, 7.kryty-soccer, 8.pięć-a-side-piłki-nożnej

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Marcello Semboli z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Zui Quan) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share