Zderzak basen

Rate me now!
2.50

 
Zderzak basen Image:
Zderzak basen
 
 

Zderzak basen

Zderzak basen
Zderzak basen jest dorywczo bilard gry odtwarzane na ośmiokątne (lub, rzadziej, prostokątne) tabelę z jedną kieszeń wyśrodkowany na każdym końcu. Większość tabelach 12 zderzaków, chociaż niektóre tabele mają 14 lub 16. Dwa zderzaki surround kieszeni każdego z pozostałych ośmiu ułożone na stole w midlines opuszczeniu centrum prostu wystarczająco duża przestrzeń dla kuli przejść. Tablice z 14 zderzaki mają trzy zamiast dwóch zderzaków po każdej stronie miejsca na środku linii w połowie drogi między dwoma otworami. Się gra z 5 czerwonych i 5 białe kulki, z jednym oznaczone piłkę w każdym zestawie. Gra może być odtwarzane w znacznie mniejszych niż większość bilard pokój gier, ponieważ tabele są znacznie mniejsze. Tego typu bilard jest głównie zagrał we Francji.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Obstacle bilard.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Paralotniarstwo 2.Horseshoes 3.Fives 4.Palla
5.Bandy 6.Woltyżerka 7.Limited overs krykieta 8.Legendy samochód wyścigowy
1.paralotniarstwo, 2.horseshoes, 3.fives, 4.palla, 5.bandy, 6.woltyżerka, 7.limited-overs-krykieta, 8.legendy-samochód-wyścigowy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Grant Hutchins z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Zderzak basen) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share