Xingyiquan

Rate me now!
3.05

 
Xingyiquan Image:
Xingyiquan
 
 

Xingyiquan

Xingyiquan , 形意拳, Hsing-i, Hsing-i Ch'üan, Hsing-i Ch'uan, Hsing-i Ch'uean, Hsing-i chuan Szkoły Wydarzenia Zawody sportowe, Hsing I, Hsing I Ch'uan, Hsing I chuan Szkoły Wydarzenia Zawody sportowe, Hsing Yi, Liu He Quan, Xíngyì, Xíngyìquán, Xíngyì Quan, Xingyi, XingYi chuan Szkoły Wydarzenia Zawody sportowe, Xingyi Quan, Xing Yi, Xing Yi Quan
Xingyiquan jest jednym z głównych "wewnętrznymi" chińskich sztuk walki. Xingyiquan przekłada się na około "Forma / Zamiar Boxing", lub "Shape / Czy Boxing" i charakteryzuje się agresywnym, pozornie liniowych ruchów i wybuchowe moc. Nie ma jednego organu organizacyjne dotyczące nauczania sztuki, a kilka wariant style istnieje. A Xingyiquan bojownika wykorzystuje skoordynowane ruchy wygenerować wybuchy energii przeznaczone zmiażdżyć przeciwnika, jednocześnie atakując i obrony. Formularze różnić się od szkoły do szkoły, lecz również z pustymi rękoma sekwencji i wersje tej samej sekwencji z różnych broni. Sekwencje te są oparte na ruchu i walki zachowania różnych zwierząt. Szkolenie metody pozwalają studentowi postępu poprzez zwiększenie trudności w postaci sekwencji, czas walki i strategii.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Chińskich sztuk walki, Chińskich słów i fraz, Współczesne wushu, Martial Arts, Neijia, Taoizm.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Prędkość jazdy na nartach 2.Speed Typing 3.Parkour 4.Tricking
5.Arnis 6.Roller hokej 7.Kręgle 8.Gateball
1.prędkość-jazdy-na-nartach, 2.speed-typing, 3.parkour, 4.tricking, 5.arnis, 6.roller-hokej, 7.kręgle, 8.gateball

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do alitaichichuan z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Xingyiquan) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share