Wolf polowanie

Rate me now!
2.15

 
Wolf polowanie Image:
Wolf polowanie
 
 

Wolf polowanie

Wolf polowanie , Wolf polowania kontrowersje
Wolf polowanie jest praktyka łowiecka szare wilki (Canis lupus) łubinu lub innych zwierząt. Wilki są głównie polowania dla sportu, dla ich skóry, do ochrony zwierząt gospodarskich, aw niektórych rzadkich przypadkach, aby chronić ludzi. Wilki zostały aktywnie polować od 12000 do 13000 lat temu, kiedy po raz pierwszy zaczęli stwarzać zagrożenia dla zwierząt gospodarskich zasadnicze znaczenie dla przetrwania człowieka neolityczną społeczności. Historycznie, polowania na wilki był ogromny, kapitału i siły roboczej intensywne działania, wymagające mile tkaniny, specjalistyczne netto wózki i dużych suszarni do przechowywania i suszenia sieci. Zagrożenie stwarzane wilki zarówno zwierząt gospodarskich i ludzi uznano za na tyle znaczące, że podstawą do poboru całych wiosek pod groźbą kary, mimo zakłóceń działalności gospodarczej i zmniejszenie podatków.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Myślistwo, Wilki.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Iść 2.Noodling 3.Balet 4.Układ pokarmowy człowieka
5.Wolf polowanie 6.Wallball 7.Pelota 8.Radio kontroli pojazdów
1.iść, 2.noodling, 3.balet, 4.układ-pokarmowy-człowieka, 5.wolf-polowanie, 6.wallball, 7.pelota, 8.radio-kontroli-pojazdów

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do wolf z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Wolf polowanie) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share