Turystyka

Rate me now!
2.20

 
Turystyka Image:
Turystyka
 
 

Turystyka

Turystyka , Bushwalker, Bushwalkers, Bushwalking, Bushwhacking, Bush walking, Wycieczkowicz, Pieszych, Turystyka (ziemi)
Słowo "turystyka" jest zrozumiałe we wszystkich krajach anglojęzycznych, ale istnieją różnice w wykorzystaniu. W niektórych miejscach, poza szlak wędrówki jest zwany "cross-country turystyka", "bushwhacking" lub "bushbashing". W Zjednoczonym Królestwie, turystyka jest nieco staromodny słowo, a smak więcej serdeczność i wykonywanie niż korzystając z zewnątrz; działalność opisana tutaj byłoby zwane hillwalking lub po prostu "chodzenie". Australijczycy używają pojęcia "bushwalking" zarówno on-i off-szlak wędrówki. Nowe Zealanders użytkowania "tramping (szczególnie na noc i dłuższe wyjazdy)," chodzenia "lub" bushwalking ". Turystyka w regionach górskich Indii i Nepalu oraz w wyżyna w Afryce Wschodniej jest czasem nazywany "górskich". Overnight turystyka nazywa "Backpacking" w niektórych częściach świata. Turystyka długim szlaku odległość od końca do końca jest określone jako "turystyka-thru" w niektórych miejscach.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Scoutcraft, Działalności turystycznej.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Skittles (sport) 2.Kolarstwo 3.Piłkarzyki 4.kręgle
5.Saling kajakarstwo 6.Five-pins 7.BMX racingu 8.Underwater futbolu
1.skittles-(sport), 2.kolarstwo, 3.piłkarzyki, 4.kręgle, 5.saling-kajakarstwo, 6.five-pins, 7.bmx-racingu, 8.underwater-futbolu

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Lauren "Lolly" Weinhold z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Turystyka) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share