Triathlon

Rate me now!
2.55

 
Triathlon Image:
Triathlon
 
 

Triathlon

Triathlon , Początkujący Triathlon Training, Long Distance Triathlon, Olympic Odległość Triathlon, Sprint Odległość Triathlon, Triathalon, Triathlete, Triathlons, Triathlon Odległość, Triathlon szkolenia
A triatlonie jest wytrzymałość wydarzenia sportowe składające się z pływania, jazdy na rowerze i na różnych dystansach. W rezultacie, biegłości w pływanie, jazda na rowerze, lub pracę nie jest wystarczające, aby zagwarantować triatlonie sportowiec konkurencyjnej czasie; triatlonie wyszkolonych sportowców nauczyli się każdego etapu wyścigu w sposób, który zachowuje swoją energię i wytrwałość dla kolejnych etapów. W większości nowoczesnych triathlons, wydarzenia te są wprowadzane back-to-back w bezpośrednim sekwencji i konkurenta Oficjalny czas obejmuje czas niezbędny do "przejścia" pomiędzy poszczególnymi nóg wyścigu, w tym czas niezbędny do zmiany odzieży i obuwia.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Endurance sportowe, Sporty indywidualne, Multi-zawodów sportowych, Sporty olimpijskie.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Model ewolucje 2.Jazz Dance 3.Spadochroniarstwo 4.Latawiec
5.Tobogan 6.Mesoamerican Ballgame 7.Narciarstwo klasyczne 8.Pro40
1.model-ewolucje, 2.jazz-dance, 3.spadochroniarstwo, 4.latawiec, 5.tobogan, 6.mesoamerican-ballgame, 7.narciarstwo-klasyczne, 8.pro40

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Jimmy Harris z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Triathlon) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share